YANGIN MERDİVENİ

Günümüzde yangin merdiveni büyük sehir belediyelerinin ve diger belediyelerin yönetmelikler ile zorunlu hale getirdigi bir unsur olmustur. Yangin afetlerinde yapilardaki insanlarin disariya tahliyesi esnasinda önemli rol oynarlar. Geçmiste yasanan yangin afetlerine bakildiginda insanlarin tahliyesinde hayati rol oynadigi da açikça görülmektedir. Profesyonel ekibimiz, yillardan bu yana edindigimiz bilgi birikimi ve tecrübemiz ile kusursuza yakin yangin merdiveni hizmetleri sunmaktayiz. Uygulama esnasinda sahada mutlaka formen bulunduruyoruz. Formenlerimiz bir hata yada olumsuzluk olusmasi durumunda hemen müdahale ederek giderilmesi ile görevlidirler. Projelerin yönetmelige bire bir uygun sekilde insa edilmesini saglamak ta formenlerimizin görevleri arasindadir. Ekip üyelerimizin her biri alanlari ile alakali sertifika sistemlerine dahil olmus ve basari ile tamamlayip sertifikalarini almistir. Buna ragmen ekip üyelerimize periyodik egitimler vermekteyiz. Bu periyodik egitimler ile yangin merdiveni projelerimizde hata payini minimize etmeyi hedefliyoruz ve egitimlerimizin meyvelerini sahada yaptigimiz gözlemler neticesinde topladigimizi görmekteyiz.
yangın merdiveni

Yangin merdivenlerinin yönetmelikler ile zorunlu hale getirilmesiyle birlikte bu alanda faaliyet yürüten büyük, orta ve küçük ölçeklerde onlarca firma ortaya çikmistir. Bu firmalarin bir çogu yönetmeliklerden bir haber, amatör bir ekiple hizmet sunmakta ve projelerinde ciddi hatalar görülmektedir. Deyim yerinde ise yangin merdiveni projenizi yaptiracaginiz firmayi seçerken ince eleyip sik dokumaniz gerekmekte. Zira herkes tarafindan bilindigi üzere yangin merdivenleri profesyonel olmayan kimselere birakilamayacak kadar hayati önem arz etmektedir.

yangın merdiveni

Her geçen gün yeni alisveris merkezleri, oteller, plazalar ve siteler insa edilmektedir. Bu yapilari, özellikle de alisveris merkezlerini her gün çok sayida insan ziyaret etmektedir. Bu tip yapilarda yangin afetleri ile karsilasilmadan önemlerin alinmis olmasi gerekmektedir. Yangin esnasinda yüzlerce insanin bir anda tahliyesini saglamak ciddi bir ekip çalismasi gerektirir. Tam bu noktada yangin merdiveni devreye girer. Acil çikis kapilari vasitasi ile yüzlerce insanin yangin merdivenleri kullanilarak bina disina tahliyesi saglanir. Böylelikle yangin afetinin felaket boyutlarina ulasmasinin önüne geçilmis olur.

yangın merdiveni yangın merdiveni

Uygulamanin öncesinde uygulama yapilacak alanda ciddi bir etüt çalismasi yapilmasi gerekir. En dogru alan ve kullanilacak en dogru malzemeler bu sekilde belirlenir. Kusursuza yakin hizmetlerimiz çerçevesinde bu etüt çalismasi için profesyonel eksperlerimiz bulunmaktadir. Bu profesyonel eksperler yerinde inceleme yaparak yangin merdiveni uygulamasinin en dogru çalisma planini çikarirlar. Üstelik bu ekspertiz hizmetimiz için siz degerli müsterilerimizden hiç bir ek ücret talep etmemekteyiz. Dilerseniz eksperimiz uygulama alaninda incelemelerini tamamladiktan sonra fiyat teklifimizi hemen sunabilmektedirler. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz için iletisim sayfamizdaki telefon numaralarimizdan dilediginiz zaman bizi arayabilir, yangin merdiveni eksperlerimizden randevu alabilirsiniz.

 

2015 Tüm Hakları Saklıdır.