Ahşap merdiven, küpeşte korkuluk üretimimizle birlikte mimar ekibimizle beraber tasarım ve modellerimizle ihtiyacınız olan fiyat aralığında her tür modelde merdiven işlerinizde klasik ya da modern evinize dubleks merdiveni, villa merdiveni ya da tarihi mekanların merdiven, ahşap küpeşte korkuluk, trabzan işlerinizde evinize yapılacak olan mekana ve dekorasyona uygun merdiven modelleri yaparken, gerekli olduğu ve isteğiniz yönünde diğer materyallerle paslanmaz, ferforje veya cam ile beraber tercihen tasarlanarak merdiven çeşitleri sunarak onayınızdan sonra merdiven imalatı yapmaktayız.

Merdiven imalatı sonrasında evinizde kuruluymuş gibi işyerimizde merdivenin bitmiş halini görerek beğendikten sonra evinize sizin bildiğiniz beğendiğiniz merdiveniniz yeniden kurularak teslim edilir. Ahşap Merdiven imalatı dubleks evlerinize ve de inşaat firmalarına yönelik seri standart üretim yapmaktayız.

ahşap merdiven

Merdiven ve ahşap merdiven modellerinde özel tasarımı ve projesi ile birlikte imalatın yapmaktayız. Seri imalat düz yanaklı standart merdivenlerde nispeten uygun fiyatlı olarak üretim yapmaktayız. Merdiven modellerini ahşap ile diğer materyalleri birlikte ferforje, paslanmaz, cam kullanarak evinize ve yerine yakışacak farklı tarzlarda da döner merdivenler yapmaktayız.

Tek taşıyıcılı merdivenlerde, tek parça ve sabit omurgalı metal konsürtüksiyonlarla taşıyıcısını oluşturarak demir merdiven yaparak basamak, küpeşte trabzanı ahşap yaparak korkulukta ise ferfoje, cam, yada ahşap korkuluk ile hepsini bir bütün olarak merdiven çeşitleri imal ediyoruz.

ahşap merdiven ahşap merdiven ahşap merdiven

Ahşap ve dekorasyon çalışmalarında ise butik tarzda özel üretim yapmaktayız. Küpeşte ahşap imalatını kendi yaptığımız işlerimizin dışında yapılmış merdivenlerinize de sadece ahsap küpeşte imalatı yapmaktayız. Firmamız ahşap ve merdiven imalatında ahşap merdiven modelleri merdiven, ahşap merdiven, küpeşte, trabzan ve merdiven korkulukları imalatı yapmaktayız.

ahşap merdiven ahşap merdiven ahşap merdiven

ahşap merdiven ahşap merdiven

2015 Tüm Hakları Saklıdır.