Sabah kahvaltılarının vazgeçilmezi, yazın sıcağında serin bir mekan olan ahşao verandalar, aynı zamanda evin girişinde geçirdiğiniz zaman süresince sizi yağmur ve yakıcı güneşten korur. Doğanın içinde, olumsuz koşullardan korunarak var olmanızı sağlar. Verandalar genellikle müstakil evlerin hemen girişinde, evin duvarına bitişik ve üstü kapalı dinlenme alanlarıdır. Hava koşullarının dışarıda oturmaya çok elverişli olmadığı iklimlerde ya da farklı nedenlerden ötürü veranda camla kapatılabilir. Önceden şehirlerde verandalı evlere rastlamak zordu. Daha çok şehir dışında, yazlık evlerde ya da müstakil kır evlerinde verandalara rastlanırdı ama son dönemlerde şehirlerde yapılan müstekil ev projelerinin artmasından dolayı ahşap verandalar tasarımları çokça talep görmeye başladı. AHŞAP VERANDA UYGULAMALARI

ahşap veranda ahşap veranda ahşap veranda

Verandanın amacı açık havada rahatça oturabileceğiniz, size özel bir alan olmasıdır. Ancak kimi durumlarda hava veya çevre koşulları açık bir veranda için elverişli değildir. Bu durumda veranda camla kapatılabilir. Böylelikle hem manzaranın keyfi çıkarılır hem de çevreden gelecek yağmur, toz, böcek benzeri olumsuzluklar engellenmiş olur.

ahşap veranda ahşap veranda ahşap veranda

Verandanızın dekorasyonunu yaparken ev mobilyaları yerine bahçe mobilyaları seçmeniz mobilyalarınızın ömrünü uzatacaktır. Kendiniz ve dostlarınız için rahat olabileceğiniz bir sohbet köşesi oluşturmak sizin elinizde. Mobilya minderlerinizi ve yastıklarınızı mevsim durumuna göre değiştirebilirsiniz. Kullanacağınız saksılar ve çiçekler de veranda dekorasyonunuzu tamamlamak için önemli aksesuarlar olacaktır.

ahşap veranda ahşap veranda ahşap veranda

Dilerseniz verandanızı şık bir masa sandalye takımı ile yemek odası gibi de kullanabilirsiniz. Uzun sürecek sabah kahvaltı keyifleri veya dostlar ile uzun akşam yemeklerinin keyfini çıkarmak elinizde.

ahşap veranda ahşap veranda ahşap veranda


2015 Tüm Hakları Saklıdır.