SABİT ÇATI AYDINLATMA KAPAKLARI

Çatı yapımı esnasında çatı omurgası yapılır buna çatı karkasıda diyoruz sonrasında çatı üzerine belirlenmiş olan çatı döşeme tahtasını çaktıktan sonra üzerine çatı kaplama malzemesini döşüyoruz bu işlemler yapılırken çatıya çalışma esnasında çatıya çıkış kapağı yapıyoruz bu çatıya çıkış kapağı hem çalışma esnasında giriş çıkış için konulur hemde daha sonrasında çatıda her hangi bir işlem yapıldığında giriş çıkış bölgesi olarak kullanılır.

Hexasteel Bsl Fix, Sabit Çatı Aydınlatma Kapakları ; Kör Kasalı Çatı Kapakları

sabit çatı aydınlatma kapağı

Çatı Çıkış Kapakları modern görünüşü, özel tasarımı ve kullanışlı yapısı sayesinde çatı çıkışlarına çözüm getiriyor. Çatıya çıkışları güvenli hale getirmesinin yanı sıra çatı arası aydınlatmasını ve havalandırılmasını da sağlıyor. Çatı Çıkış Kapakları alternatif ışığa gereksinim duyulan yerlerde hava değişimini sağlamak, çatıdaki işlerde çatıya çıkışı kolaylaştırmak ve daha güvenli hale getirmek için geliştirilmiş bir sistem ürünü olma özelliği taşıyor.

Hexasteel Bsl Fix,  Sabit Çatı Aydınlatma Kapak Ölçüleri

Çatı çıkış kapağı ebatı normalde standardı 70x70 dir ama bu mesafeyi siz kendinize göre yani isteğinize göre bırakabilirsiniz. Çatı çıkış kapağı resimdede görüldüğü gibi hazır olan çatı kapağı var ve hazır olmayıp kiremit için uygun olan çatı kapağı var her çatı modeline göre çatı kapağı uygulana bilir çatı modeli örnek verecek olursak panel sandeviç çatı yapıldığında hazır çatı kapaklarını kullanmak daha iyi ve sağlıklıdır kumlu membran çatı yapıyorsanız farklı çatı kapağı uygulayabilirsiniz Çatı çıkış kapağı tamiri çatılarda çatıya çıkış bölgesi olduğu için çatı çıkış kapağı bölgelerinde su sızıntıları olmaktadır bunun

Hexacoif Fix, Düz Kasa Çatı Aydınlatma Kapakları

çatı aydınlatma kapağı

çatı aydınlatma kapak ölçüleri

Hexaonde Fix, Sandviç Panel Uyumlu Kör kasalı Sabit Çatı Aydınlatma Kapakları

çatı kapağı

Hexaonde Fix, Sandviç Panel Uyumlu Kör kasalı Sabit Çatı Aydınlatma Kapak Ölçüleri

kapak ölçüleri

Hexavoute Fix, Çatı Aydınlatma

çatı kapağı

çatı kapağı ölçüleri

Çatı kapakları, çatılardaki karanlık ortamları aydınlığa çevirir. Çatı aydınlatma kapakları, çatılara havalandırma sistemini sağlar. Nemli ortamların kurutulmasına çatı kapakları öncü olur. Çatı çıkış kapağı polikarbondan üretilip darbelere karşı daha dayanıklı hale getirilmiştir.

Açılır olan çatı çıkış kapağı, 180o açılma özelliğine sahip olup, şeffaf ve deniz mavisi rengindedir. Çatı çıkış kapaklarının kasası elektro statik boyalı olup; dış ölçüleri 100x85 cm, iç ölçüleri 50x60 cm, çıkış boğazı yüksekliği 10 cm'dir. Kalite ve estetik yeni yüzü ile çatı çıkış kapaklarına yansıtılmış ve tüketicilerin kullanımına sunulmuştur.

2015 Tüm Hakları Saklıdır.