ÇELİK ÇATI

Aytürk Mimarlık çelik çatı sektöre dam gamızı vurmanın haklı gururunu üzerimizde taşımaktayız. Fiyat uygunluğu ve dürüst çalışmayı ken disine ilke edinmiş olan firmamız, toplam kalite anlayışına sadık kalarak ve konusunda sürekli araştırma, geliştirme, kalite stan dartlarına uyarak sektöründe seçkin bir isme sahip olmuştur. Firmamız çelik binalar, prefabrik yapılar, uzay çatı, yürüme yolları, üst geçitler, endüstriyel tesisler, hangar yapıları, depo binaları, fabrika binaları, sanayi tesisleri, tenis kortları, halı sahalar, tribün, kapalı yüzme havuzları, pazar yerleri vb. yapıların yapımında alanında uzman mühendisleri ve deneyimli ekibiyle faaliyet göstermektedir. çelik çatı
Çelik Çatı; Kaynak işlerimizde profesyonel elemanlar bulunmaktadır. Fabrika, sanayi, alanlarında büyük çatı işleri, yaptık ve fabrika çatılarında en iyi hizmetleri vererek başarımızdan söz ettirmeye devam etmekteyiz. Aytürk mimarlık olarak uygulamada yaptığımız işler şunlardır; uzay çatı, raylı çatı sistemleri, semer çatı, makas çatı, gibi istenilen çelik çatı modelleri uygulamamızda mevcuttur.

Çatılarda en sağlam uygulama çelik çatı yapı, olarak bilinmektedir. Demir çatı, iskeleti ile yapılır. Çelik çatı sistemleri hakkında şunları söylemekteyim. Bizler uzman çatı ustaları ile çalışmalarımızı yürütmekteyiz ve yapılacak olan çatı projesi ile istenilen şekilde çatı yapımı uygulaması yapmaktayız. Çelik çatı maliyeti veya fiyatı için bizleri ayarak bizlerden proje çizim için bilgi ve detaylar öğrenebilirsiniz.
çatı merdiveni
Çelik çatı rüzgâr, fırtına, yağmur ve kar gibi doğal olaylardan binanızı en güvenli şekilde korur ve sizlere en rahat ve konforlu yaşamı sunar.
çatı merdiveni
Diğer çatılar gibi su alma, devrilme, kopma ve yerinden çıkma gibi olaylardan etkilenmeyen çelik çatı sağlığınızın güvencesi konusunda da ileriye dönük bir yapılanmadır. Çelik çatı modelleri binanızın çatısında uygulanılabilecek alan seçildikten sonra hızlı bir şekilde montajı yapılmaktadır. Tahta ve plastikten yapılan korumalardan çok daha güçlü yapıya sahip olan çelik çatı sistemleri fırtına, deprem ve yağmur gibi olaylarda yüksek direnç göstermekte, yıkılmaya karşı da sizlere güvenlik sağlamaktadır.

ÇELİK ÇATI GÖRSELLERİ

çelik çatı çelik çatı çelik çatı ÇELİK ÇATI çelik çatı çelik çatı çelik çatı çelik çatıçeik çatı çelik çatı çelik çatı çelik çatı çelik çatı çelik çatı çelik çatı çelik çatı çelik çatı çelik çatı çelik çatı çelik çatı çelik çatı çelik çatı çelik çatı çelik çatı çelik çatı çelik çatı çelik çatı çelik çatı çelik çatı çelik çatı çelik çatı çelik çatı çelik çatı çelik çatı çelik çatı çelik çatı çelik çatı çelik çatı çelik çatı çelik çatı

2015 Tüm Hakları Saklıdır.