TERAS ÜSTÜ KAPATMA

TERAS KAPATMA Kış bahçesi adından da anlaşılacağı gibi en çok kışın kullanılan yapılar arasında yer alsada hava şartlarına göre her mevsimde farklı kullanım olanağı sağlamaktadır. Etrafı sürgülü ve katlanabilir özelliğe sahip camlarla çevrili olan cam sistemlerinin genel adına kış bahçesi denilmektedir. Bu yapının ne gibi faydaları var diye düşünen müşterilerimize özellikle müstakil ev veya cafe, restaurant tarzı alanlardada bahçelere monte edilen sistem ile daha fazla alandan faydalanmış olacaksınız.

polikarbon çatı

Terasınızı yeteri kadar kullanamıyor yada faydalanamıyorsanız vakit kaybetmeden bizi arayın 0533 466 23 90, terasınızı isterseniz cam çatı sistemleri, sabit cam çatı isterseniz ,ahşap ve cam çatı sistemi ile yapalım sizde teras katınızın ya da bahçenizin tadini çıkarmak istiyorsanız, mevsimsel değişikliklerden etkilenmeden misafirlerinizle kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

polikarbon çatı

Ailenizle beraber soguk kış akşamlarında kar yağışını izleye bileceğiniz mekanlar yapabiliriz. İstanbul ili içeriside sabit cam çatı, ahşap çatı, lambrili çatı ve kış bahçesini uygulayan kaliteli firmalardan biri olmanin haklı gururuyla sizlere hizmet etmeyi sürdürüyoruz. Teras kapama sistemi tamamen sızın uygulama yerinize sızın isteklerinize göre tamamen size özel olarak hazırlanıyoruz.

Çelik konstrüksiyon yada tamamen alüminyum konstrüksiyon yada ahşap üzerine kurulan sistemler, estetik şık görüntüleriyle evlerinize değer katar, sizlerde teras ve balkonrahatlığını klaylığı keşfedin. Estetik ve oldukça şık bu tasarımlar evinize değer katar. Çatıda kullanılan özel ısı güneş kontrol camlar sayesinde güneşten soğuktan etkilenmezsiniz. Sistemde kullanilan alüminyum profillerin boyası elektrostatik toz fırın boya olup dayanıklı uzun ömürlüdür. Cam balkon kapatma sistemleri kullanılan bütün camlar temperli olup darbe dayanımı maksimuma çıkartılmıştır su almamaya karsi garantilidir.

TERAS ÜSTÜ KAPATMA GÖRSELLERİ

polikarbon çatı polikarbon çatı

teras üstü kapatma teras üstü kapatma

teras üstü kapatma teras üstü kapatma

2015 Tüm Hakları Saklıdır.